Boty střední výšky s velmi speciálními výhodami, které se stanou patrnými od druhého pohledu už napořád.  Elegantní souhra hladké a semišové kůže dodává botě zajímavý vzor a ve spojení s ozdobným švem v oblasti prstů působí mnohem užší, než ve skutečnosti jsou, a poskytují dostatek prostoru pro volný pohyb. Podrážka je absolutně rovná a flexibilní jako všechny správné barefoot boty. Má ale pouze vzhledový, naznačený podpatek, který zdravotně neškodí a dodává celé botě ještě větší eleganci. Šněrování má nahoře očka na háčky, takže můžete rychle a pohodlně otevřít botu ve středním střihu a bez námahy nazouvat i nazouvat, bez nutnosti horního zavázání. Nejlepší je pro přechodné období, která udrží vaše nohy v teple a zároveň jim umožní dýchat. Díky nadčasovému odstínu hnědé ji zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Jednoduše se hodí ke všem stylům a barvám. Sami se rozhodnete, zda mu dáte elegantní nebo ležérní styl, umí rozhodně obojí!

PS. A i během těch nejstresovějších dnů nezapomeňte, že relaxace nohu znamená relaxaci, pohodu, klid a jasnou mysl celého těla!

  • soutěží oceněný skrytý podpatek a vizuální business vzhled do špičky
  • narozdíl od dalších barefoot značek 100% bosá obuv v nejvyšší kvalitě
  • z eticky získané přírodně činěné kůže z udržitelných farem, viz materiály
  • ručně a lokálně vyrobené, z boku či vrchu prošitá a nelepená 3,9 mm podrážka
  • neumělá kůže pro nepocení se a nezapáchání, umocněte nošením bio ponožek
  • neutahujte pro volné proudění krve, stěsněte případnou vložkou, pro vylazení padnutí v pohybu navštivte úvodní kurz přirozeného pohybu, viz pohyb
Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 30 × 15 × 10 cm
Barva

Materiál

NAPPA/NAPPA Dvouvrstvá hlazená kůže

Velikosti

39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZAQQ YORQ 37-48“