Elegantní, prošité i podšité a voděodolné – to jsou hlavní vlastnosti prvotřídní kvality. Hledáte botu na chladnější a vlhké zimní dny, ale nechcete, aby vypadala jako čistě outdoorová, ale zároveň se hodila do kanceláře nebo na návštěvu města? Pak jste nyní našli, co jste hledali! QUINTIC nabízí komplexní komfort díky plně elastické a zateplené podrážce a také dokonalou tepelnou ochranu díky podšívce z jehněčí merino vlny. Vysoký střih nabízí kotníkům tu nejlepší stabilitu a světlá barva kůže krásně kontrastuje s hnědým, krásně opáleným přírodně voskovaným semišem. Je to perfektní barefoot bota pro dlouhé procházky přírodou i pro luxusní vzhled v kanceláři naráz, zkrátka ta úplně nejlepší obuv na všechny zimní příležitosti!

 • narozdíl od dalších barefoot značek 100% bosá obuv v nejvyšší kvalitě
 • neumělé pro nepocení se a nezapáchání, umocněte nošením bio ponožek
 • ručně a lokálně vyrobené, z boku či vrchu prošitá a nelepená 3,9 mm podrážka
 • z eticky získané přírodně činěné kůže z udržitelných farem, s merino kožíškem a nepromokavou membránou viz materiály
 • neutahujte pro volné proudění krve, stěsněte případnou vložkou, pro vylazení padnutí v pohybu navštivte úvodní kurz přirozeného pohybu, viz pohyb
Hmotnost 0,5 kg
Rozměry 30 × 15 × 10 cm
Barva

Materiál

WAX VELUR/MEMBRANE/MERINO Voskem mořená broušená kůže, nepromokavá podšívka, vlněný kožíšek

Velikosti

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50

2 recenze ZAQQ QUINTIC Winter Waterproof Velours 36-50

 1. Diana

  Nohy v teple i při extrémních teplotách používané v zimě na delší túry nebo procházky se psem a více než dva roky jsem velmi spokojená. Dokonce byl čas je vzít testovat na zimní dovolenou za polárním kruhem při -30 stupních a v hlubokém sněhu a byl to sen! Absolutně teplé a voděodolné (předem samozřejmě pro jistotu impregnované), lepší než speciální zimní boty prodávané na místě. Nosila jsem je celou dobu, ať už na túru přes zamrzlá jezera nebo na sněžnicích. Jsem naprosto spokojená a předčily všechna očekávání.

 2. Věra

  Brilantní zimní bota! Obecně mám s botami problémy už desítky let hlavně v zimě, ale s touto botou je po všem. Mám je třetí zimu a pořád super. Nikdy jsem neměla studené nebo mokré nohy, chodit v nich je vždy nej a nic mě nebolí. Stojí za každou korunu!

Přidat recenzi