Elegantní business boty s něčím navíc? Pak je tato verze přesně tím pravým společníkem se spoustou pozornosti k detailu a mistrovství, kdy obsahuje jen to nejlepší z nejlepšího. Extra jemná, přitom pevná pravá kůže nejvyšší kvality střídající se s leštěným hladkým a semišovým broušeným vzorem, s typickým zdobením broguing a jemným dekorativním prošíváním. Speciální prvky najdete i na podrážce, zvenčí naznačený pouze vizuální podpatek, který ve skutečnosti neexistuje, jako u všech správných barefoot bot pro plnou flexibilitu, díky čemuž vypadá jako typické, zakázkově ručně šité business Derby a zevnitř přesvědčuje vysokou úrovní pohodlí bosé boty, která dává dostatek svobody pohybu, aneb žádný problém vypadat nejvíc elegantně a přitom se hýbat naprosto zdravě a pohodlně!

PS. A i během těch nejstresovějších dnů nezapomeňte, že relaxace nohu znamená relaxaci, pohodu, klid a jasnou mysl celého těla!

  • soutěží oceněný skrytý podpatek a vizuální business vzhled do špičky
  • narozdíl od dalších barefoot značek 100% bosá obuv v nejvyšší kvalitě
  • z eticky získané přírodně činěné kůže z udržitelných farem, viz materiály
  • ručně a lokálně vyrobené, z boku či vrchu prošitá a nelepená 3,9 mm podrážka
  • neumělá kůže pro nepocení se a nezapáchání, umocněte nošením bio ponožek
  • neutahujte pro volné proudění krve, stěsněte případnou vložkou, pro vylazení padnutí v pohybu navštivte úvodní kurz přirozeného pohybu, viz pohyb
Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 30 × 15 × 10 cm
Barva

Materiál

NAPPA/VELUR Dvouvrstvá hlazená i broušená kůže

Velikosti

41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZAQQ BRIQ Brogue Deep 41-48“