SOULAD ZDRAVÍ

Tělo i duši.

Zažijte návrat a znovu nalezení zdravé úcty k životu a dětské zvědavosti k přirozenému prostředí. K pramenům, zvířatům, bylinkám, stromům a dalším obyčejným zázrakům života v nekonečném pohybu. Inspirujte se hlouběji a získejte zkušenost opravdové(ho) sebe sama. Vítejte doma.

PŘÍŠTÍ POBYT V PŘÍPRAVĚ
Na co se můžete těšit?

Víkend, kdy si skutečně odpočinete a načerpáte novou fyzickou i duševní energii
Mnoho lekcí pohybu (kondičního, zábavného i sebepoznávacího)
Na přednášky o přirozeném životním stylu v Souladu
Dostatek času na zklidnění mysli a relaxaci těla
Super lidé a úžasná atmosféra místa
Odvážnější i na tanec a hudbu 🙂
Dechové techniky
Večerní táboráky

Kde?

V přípravě

Co budeme jíst?

Lokální produkty v nejvyšší kvalitě. Zelenina, ovoce, kváskové pečivo, mléčné produkty z BIO farmy, veganské speciality a případně při zájmu maso z farmy. Finální rozpis bude rozeslán s dostatečným předstihem.

Jak si rezervovat své místo?

Napište na pohyb@soulad.cz a zašleme Vám veškeré podrobnosti o akci včetně detailního harmonogramu. Kapacita je omezená, takže zbytečně neotálejte 😉

Akce je vhodná pro dospělé všeho věku a schopností, pro rodiče s dětmi nebo i pro děti samotné.
TĚŠÍME SE NA VÁS

Lektor pobytu Jakub Zvelebil, holistický kouč Modernífitness.cz, pohybový specialista IQ Pohybu, trenér přirozeného pohybu MovNat, držitel černého pásu Taekwondo WTF, pedagog volného času, milovník přírody a zakladatel bezobalového obchodu Zemidluh

Pomocný lektor Petr Mühlhans, bývalý vrcholový cyklista a sportovec, bosý maratonec a ultramaratonec, otužilec, lektor přirozeného pohybu MovNat, Systema, Born to Run, Barefoot Specialist, výrobce a propagátor bosé obuvi a bio oblečení, zakladatel SOULAD.