Klasický, estetický střih Derby – elegantní, decentní a naprosto nadčasový, který lze nosit absolutně ke všemu! Moderní, stylová a přitom naprosto pohodlná. Oceněný, skrytý podpatek je součástí vzhledu klasické business a přitom plně barefoot boty díky mistrovskému vyfrézování zvenku do plně ploché a do všech směrů plně ohebné podrážky, čímž je obuv nejen na špici elegantních business bot, ale také té absolutně nejpohodlnější špičce toho, co si lze k obleku či i na volný čas vzít. Použita je pouze ta nejkvalitnější kůže, působí elegantně a má dlouhou životnost. Decentní ozdobné prošívání pro extra styl. záměrně bez hravých detailů, abychom nepřipravili o nenápadnou eleganci, aneb čas na Prime Time s pohodlnou obchodní botou, která se díky své rezervovanosti a pohodlí hodí ke všem outfitům.

PS. A i během těch nejstresovějších dnů nezapomeňte, že relaxace nohu znamená relaxaci, pohodu, klid a jasnou mysl celého těla!

  • soutěží oceněný skrytý podpatek a vizuální business vzhled do špičky
  • narozdíl od dalších barefoot značek 100% bosá obuv v nejvyšší kvalitě
  • z eticky získané přírodně činěné kůže z udržitelných farem, viz materiály
  • ručně a lokálně vyrobené, z boku či vrchu prošitá a nelepená 3,9 mm podrážka
  • neumělá kůže pro nepocení se a nezapáchání, umocněte nošením bio ponožek
  • neutahujte pro volné proudění krve, stěsněte případnou vložkou, pro vylazení padnutí v pohybu navštivte úvodní kurz přirozeného pohybu, viz pohyb
Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 30 × 15 × 10 cm
Barva

Materiál

NAPPA/NAPPA Dvouvrstvá hlazená kůže

Velikosti

39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZAQQ BRIQ Prime 39-48 (unisex)“