Soulad Na Knoblošce 🙂

BiOrganica Časopis – Cesta k celkové harmonii

Rozhodnutí používat čistou kosmetiku obvykle patří k prvním krokům na cestě k vědomějšímu životu. Většina z nás ale tuší, že tím naše mise zdaleka nekončí. A tak pátráme dál. Stejně jako zakladatel projektu Soulad.cz Petr Mühlhans, kterého touha po životní rovnováze přivedla až do světa bosých bot a ručně vyráběného oblečení v bio kvalitě. Kdo je pan Soulad?

WHAT Časopis – Vysoká daň z nízkých cen

„Naše tělo je chrám a jako takové by mělo být uctíváno. Místo toho ho halíme do oblečení plného chemikálií, v němž se nemůže svobodně nadechnout, a chodíme v nepohodlných botách, které nám deformují chodidla,“ říká zakladatel značky Soulad Petr Mühlhans. Sám nejen při své práci aktivně hledá rovnováhu mezi tělem a duší, přírodou a městem, udržitelností a módou. „U každého výrobku je třeba se vždy ptát na následující otázky: Co to doopravdy je? Kde a kdo to vytvořil? Jaký to má dopad nejen na planetu, ale hlavně na mé tělo (a duši)?”

#SISTERHOOD BiOrganica časopis

Magické prostory hotelu Emerald poskytly výjimečnou atmosféru pro focení s herečkami – Sárou Affašovou a Terezou Marečkovou. Prostorem se šířil smích a omamná vůně našich bylinných biopokladů. Čisté produkty, čistá móda z organické biobavlny poskytnutá firmou Soulad, čisté úmysly.

RELAX Časopis – Článek o bosé chůzi

Po celoživotní závodní kariéře v cyklistice jsem v 26ti letech ztratil zájem o vše co není přirozené a začal se přes zdravé stravování přímo z bio farem zajímat o přirozený pohyb včetně bosé chůze a běhu, a léčení všemožných chodidlových neduh, postupem času převedl stejný bosý princip v obouvání i do oblékání, a vše sjednotil do jednotného celistvého zdravého životního stylu v souladu se svým tělem, myslí i duší, tedy www.soulad.cz více

MINERVA Zdraví časopis – Bosé boty a Bio oblečení jsou pro tělo ideální

To, co si oblékáme a obouváme, může být důležitější než to, co jíme – tvrdí to Petr Mühlhans. Bývalý reprezentant v cyklistice se dnes zabývá prodejem tzv. barefoot bot umožňujících pohyb jako naboso a oblečení z biomateriálů v obchodě a e-shopu Soulad.cz více