Ticho. Klid. Akorát.

Soulad nepropaguje sebe, nýbrž tvoření lepšího světa skrze každého z nás.
Pomáhá, aby to dobré v sobě objevil každý sám.
S láskou a pokorou ke všemu a všem. 
#soulad
English & German speaking, EU & World shipping
Darujeme Farmě Naděje – Azyl pro hospodářská zvířata
Showroom otevřen na objednání předem / Showroom opened to order in advance +420723831016 info@soulad.cz 
Barefoot obuv simulující bosou chůzi vede k přirozenému pohybu, čímž předchází různým vadám chodidel včetně vbočených palců, plochým nohám či patním ostruhám, potažmo i zad a celého těla. Pro nejvyšší kvalitu a výdrž podporujte ty vyráběny ručně a lokálně, z boku prošité, nelepené, z neumělých materiálů a kombinujte je s bio ponožkami bez polyesteru či polyamidu, ideálně neutáhlé, a úplně nejlépe navštivte úvodní kurz přirozeného pohybu.
Lidská kůže jako největší orgán denně dýchá a tráví materiál na sobě nosící. Čtěte složení a dopřejte si oblečení z bio přírodních materiálů stejně jako kvalitní a čistou stravu, minimalistické, praktické a snadno kombinovatelné, navíc funkční díky absenci syntetické chemie pro zachování své přirozené termoregulace, větší výdrže a odolnosti i vyššího pohodlí a komfortu na běžné nošení i sport. A obleče i duši dobrým pocitem z transparentních a férových podmínek výroby a dohledatelností původu až ke konkrétnímu bio farmáři.
Jedinečné designerské a sběratelské doplňky vlastních a malých výrob poctivých lokálních řemeslníků vyrábějící klasickými ručními metodami z přírodních materiálů bez průmyslové syntetiky, umělých součástí a komponentů, vytvořené za férových podmínek z rostlinných či živočišných materiálů z bio farem bez tvoření dalších odpadů, které vydrží a těší po celý život, dle principu zero-waste.

Nejnovější

Aktualizované

Nejprodávanější

Komentované

Náhodné